KONTAKT:

ACE Jazykové studio

Ocelářská 9 – metro Českomoravská – u OC Galerie Harfa, Praha 9

Tel.:

00420 777190619

Skype:

www.facebook.com/ace.jazykove.studio

Email:

acestudio@seznam.cz

Web:

www.ace-studio.cz

Kde nás najdete

Výuka probíhá v učebnách na adrese ACE jazykové studio, Ocelářská 9, Praha 9 – u OC Galerie Harfa, kde je parkování zdarma! Zaparkujete i v ulici Ocelářská a přilehlých ulicích.

Doprava MHD:

– metro B Českomoravská

– autobusy (staví u metra Českomoravská): 140 (do Letňan a Čakovic), 151 (na Prosek), 158 (Prosek, Letňany, Čakovice, Miškovice), 302 (Ctěnice, Přezletice), 375 (Prosek, Letňany, Kbely, Podolanka, Vinoř, Brandýs)

– tramvaje (zastávka Ocelářská): 8 (Starý Hloubětín – Podbaba, přes Palmovku, Karlín, Florenc, Nám.Republiky, Letnou…), 25 (Lehovec – Bílá Hora, přes Hradčanskou, Vltavskou, Palmovku, Hloubětín…)

– tramvaje (zastávka Divadlo Gong): 16 (Sídliště Řepy – Lehovec, přes Nám.Míru, I.P.Pavlova, Anděl…) Aktuální spojení si vždy ale ověřte na dopravních informacích.

Pokud přijíždíte autem z centra, odbočte z Českomoravské doleva do Ocelářské – sledujte šipky do podzemních garáží Galerie Harfa. Přímo naproti vjezdu do garáží je velký zelený bytový dům Sedmikráska a vedle sídlíme v nízké šedo-červené budově s modrými vraty. Vchod do učeben je přes dvůr, budova vpravo, první dveře vpravo, v chodbě první dvě místnosti vpravo. Informační schůzku si, prosím, vždy domlouvejte dopředu telefonicky – v učebnách probíhá výuka.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Kontaktujte nás

ucebny

Tématicky zaměřené kurzy – sportovní, kulturní, praxe…