KURZY PRO UČITELE ve Španělsku – Erasmus+

Na všechny kurzy uvedené na této stránce lze uplatnit grant Erasmus+. Všechny ceny nabízíme stejné jako při rezervaci přímo od školy. Samozřejmě Vám ale poradíme s výběrem vhodného kurzu a podáním žádosti o grant a zajistíme veškerou komunikaci se školou. Školy zajišťují také ubytování a další služby.

Kurzy zde uvedené jsou většinou odborné nebo metodologické kurzy pro učitele. Pokud hledáte čistě jazykový kurz, tyto i další školy nabízejí i jazykové kurzy s různou intenzitou, které začínají KAŽDÉ PONDĚLÍ. NABÍDKA JE ŠIROKÁ I V JINÝCH LOKACÍCH A ŠKOLÁCH!

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o programu ERASMUS+, O JEDNOTLIVÝCH ŠKOLÁCH, PODROBNĚJŠÍ NÁPLNI KURZŮ A PODOBNĚ!

ZPĚT NA INFORMACE O PROGRAMU ERASMUS+ A PŘEHLED ZEMÍ >>>

Cervantes Escuela Internacional Málaga 

Španělština pro učitele

MOŽNO FINANCOVAT PROGRAMEM ERASMUS +

Kurz je určen učitelům španělštiny, kteří nejsou rodilým mluvčím a kteří si chtějí osvěžit, prohloubit a zdokonalit znalosti španělštiny. V tomto kurzu se naučí nejnovějším a nejosvědčenějším metodám výuky španělštiny, různým didaktickým technikám ke zlepšení jejich práce. Cílem kurzu je zvýšit praktické a teoretické aspekty výuky španělštiny za využití různých didaktických materiálů (audiovizuálních, internetu, her, písemných materiálů, atd.), různých typů výuky, hodnocení studentů, řešení problémů v hodinách, atd. První týden 30 vyučovacích hodin teorie, druhý týden 20 vyučovacích hodin teorie plus 10 praktických,  úroveň B2-C2

Termíny 2021: 15.2., 19.7., 18.10.2021

Termíny 2022: 14.2, 18.7., 17.10.2022

Trvání 1-2 týdny.

Úroveň: B2 a vyšší

Standardní kurz španělštiny plus hispanologie

kurz zahrnuje standardní kurz španělštiny (viz výše) plus pomůže porozumět kulturním a sociálním aspektům španělského života. Lingvistické a komunikační dovednosti jsou rozvíjeny aktivní formou v hodinách věnovaných španělské kultuře, literatuře, filmu, historii, umění či aktuálním tématům španělské společnosti. Celkem 20 ve skupině + 4 nebo 10 vyučovacích hodin individuálně týdně (45  minut), 1-12 týdnů, kurz nad 12 týdnů levněji v dlouhodobých kurzech, všechny úrovně (A1-C2), počet studentů max. 9, průměr 5-6

Termíny: možno každé pondělí

více o škole >>>

Napište nám o více informací o programu Erasmus+.

Kurzy pro učitele španělštiny

Intenzivní týdenní kurz pro učitele španělštiny, teoretické i praktické ranní workshopy – jak učit gramatiku, strategie k podpoře konverzace v hodině, kulturní stránka jazyka a další. Odpoledne čekají účastníky praktické workshopy, společenské a kulturní aktivity.  Skupina 3-15 účastníků. Minimální úroveň B2 a vyšší. Celkem až 45 hodin / týden.

Termíny 2022: 24.-28.01.22, 21.-25.03.22, 02.-06.05.22, 18.-22.07.22, 17.-21.10.22, 12.-16.12.22

více o škole >>> 

Escuela Montalbán GRANADA

Curso práctico de 1 y 2 semanas – perfeccionamiento y reciclaje para profesores NO-NATIVOS de espaňol como lengua extranjera –  C1/C2 nebo B1/B2, 1 nebo 2 týdny

Kurz nabízí učitelům španělštiny příležitost zdokonalit své znalosti španělštiny a vyměnit si zkušenosti s metodikou a pedagogikou. Přednášejí i učitelé ze španělských státních škol. Důraz je kladen na zajímavé nové metody učení gramatiky, hry a cvičení pro oživení hodiny, prezentaci textů, doporučené čtení, využití knih a videa při učení. 6 vyučovacích hodin denně (9-14:00), 1 nebo dva týdny, požadovaná úroveň C1/C2 nebo B1/B2

Termíny: každé pondělí v miniskupině průměrně 2-4 studentů

Škola nabízí i standardní kurzy španělštiny, kurzy španělské kultury, bloky vaření, tance, španělština pro turismus a další.

více o škole >>>

DonQuijote – kurzy pro učitele španělštiny

Malaga / Madrid / Salamanca

Program pro učitele španělštiny ELE, kteří si chtějí rozšířit svoji znalost jazyka, metodiku i výukové zdroje. Kurz je zaměřen na nové metody, jak učit gramatiku i slovní zásobu, integraci kultury do výuky, využití nových technologií při výuce.

20 vyučovacích hodin x 55 minut ve skupině se zaměřením na metodologie výuky španělštiny, 10 lekcí náhledů do hodin španělštiny různé úrovně a zaměření. Požadovaná úroveň C1+.

Termíny 2022: od 4.7. a 18.7.2022

více o škole >>>

Tématicky zaměřené kurzy – sportovní, kulturní, praxe…