KURZY PRO UČITELE – Erasmus+

Na všechny kurzy pro učitele lze uplatnit grant Erasmus+. Všechny kurzy a související služby nabízíme za stejné ceny jako (někdy i nižší než)  při rezervaci přímo u školy. Samozřejmě Vám ale poradíme s výběrem vhodného kurzu a podáním žádosti o grant a zajistíme veškerou komunikaci se školou. Školy zajišťují také ubytování a další služby. O grant žádají instituce (školy) vždy začátkem kalendářního roku, výsledky jsou pak známy přibližně v květnu. Grant pokryje zhruba veškeré náklady na 2-týdenní pobyt (kurzovné, ubytování, stravování, cestovné). Můžete volit z bohaté nabídky kurzů (metodologie, CLIL, kurzy pro učitele MŠ/ZŠ/SŠ, využití IT ve výuce, angličtina pro vedoucí pracovníky škol nebo učitele odborných předmětů, kteří vyučují v angličtině nebo potřebují angličtinu k zajištění mezinárodních projektů mezi školami a podobně). Napište nám o více informací, jak žádost podat!

Termín podání žádosti v roce 2021: 11. května 2021 do 12 hod.

U nových žádostí podaných v období 2021 a později již není možno žádat o grant na cesty do Velké Británie z důvodu Brexitu.

Vybírejte z následujících destinací pro ODBORNÉ A METODOLOGICKÉ KURZY:

(pro čistě jazykové kurzy je nabídka širší)

Anglie a Skotsko(jen pro žádosti do roku 2020) Scarborough * Cheltenham * Bournemouth * Exeter * Canterbury * Brighton * Edinburgh

Irsko:  Cork * Dublin * Galway

Francie:  Paříž * Montpellier * Cannes * Antibes * Rouen

Španělsko:   Málaga * Granada * Valencie

Itálie:   Řím * Milán * Florencie * Alberobello

Malta:    Sliema * St Julians * Valletta

Německo a Rakousko:   Regensburg * Vídeň

Napište nám:

Tématicky zaměřené kurzy – sportovní, kulturní, praxe…